Naše štěňátka        

 

  

A - první vrh Bears of love

 

DNES ODPOLEDNE ODEŠLO NAŠE POSLEDNÍ ŠTĚŇÁTKO!!!

 

Tento prodloužený víkend nás opustila všechna naše štěňátka krom naší Allison.

Minulý týden v neděli nám jako první odjel do Prahy Andík, který je prý moc hodný a má se tak dobře, že ani netesknil po domově.

V pátek odpoledne odcestoval do Bratislavy Armando, v sobotu dopoledne odjel do

 

 Prahy Fíček, v sobotu večer nám odjela do Hluboké nad Vltavou Adélka a dnes odpoledne už je u svých nových páníčků ve Zlíně i Bertíček.

Jsme nesmírně rádi, že máme doma naší Elí, která nám "olízala slzičky" po odchodu ostatních štěňátek.

 

Naši miláčkové, máte všichni moc hodné páníčky, tak se u nich mějte moc dobře a všem páníčkům přejeme hodně radosti ze svých bobánků.

 

 

 

Naše "hodňoučká a klidná" Elí se nám začla velice rychle projevovat.

Nejprve to vypadalo, že je velice smutná, když jí odjel poslední bráška Bertík. Nechtěla si hrát, mazlit, jen házela smutná očička, hledala sourozence po bytě a spinkala. Jediný ke komu se upínala byla naše mladší dcerka. Když jí pozoruji v tuto chvíli, ani ji nemůžeme poznat! Pěkně se nám rozjela, všechno tahá, kouše, leze po gauči a hlavně jí /což jsme velice rádi/ neopouští její chuť k jídlu. Jakmile se proběhne nebo vyprázdní, už má hlavičku ponořenou v mističce s granulkama. Doufáme a budeme moc šťastní, když jí tato chuť vydrží!!!!!!!

 

 

Vypadá to, že by jsme se s většinou štěňátek mohli setkávat na výstavách, tak se na ně nesmírně těšíme!!!!!!!!

Jakmile budeme mít nové fotečky, jak štěňátka pěkně rostou a krásní, určitě budou všechna umístěna na stránkách. Třeba se zde budeme i dovídat, jak se mají, co dělají, jak rostou....

 

 

Štěňátkům jsou dneska 2 měsíce!